PUF 2005.-2009.

2005.

Puf_11small

INDEKS FESTIVALA

Sveukupni broj predstava: 11
Domaće predstave: 2
Strane predstave: 8
Koprodukcije: 1
Koncerti: 2
Lokacije: Rojc, INK, Tržnica, Zajednica Talijana (Circolo), Casoni Vechi (Tvrđava Monte Paradiso)
Zemlje sudionice: Taiwan, Norveška, Njemačka, Poljska, Bosna i Hercegovina, Španjolska, Slovenija, Hrvatska

POPIS PREDSTAVA

1. Anno Domini 2005, hrvatsko-bosansko-hercegovačko-srpsko-slovenska koprodukcija “Od A do B”
2. Studentski Teatar Lero, Dubrovnik: “Leptirice noći”
3. Yin Peet I Viktor Lois, Taiwan: “Container man”
4. Kazalište Dr. Inat, Pula: “Krugovi”
5. Theatre a Part, Poljska: “Femina Vol.2”
6. Free International Radicals, Njemačka: “F.I.R.E.”
7. Maja Delak i Andrea Rupert duet, Slovenija: “Gina i Miovanni”
8. Maja Delak i Mala Kline duet, Slovenija: “HI – RES”
9. Kate Pendry , Norveška: “Sex in a warzone”
10. Narodno pozorište Tuzla, Bosna I Hercegovina: “Dolno Solan”
11. Sol Pico, Španjolska: “La diva divina y el hombrebala”




2006.

Puf_12small

INDEKS FESTIVALA

Sveukupni broj predstava: 14
Domaće predstave: 3
Strane predstave: 11
Koprodukcije: 1
Radionice: 1
Koncerti: 1
Lokacije: Rojc, INK, Flanatička ulica ,Tržnica, bivša vojna bolnica, Hotel Rivijera
Zemlje sudionice: Nizozemska, Norveška, Njemačka, Poljska, Španjolska, Libija, Izrael, Češka, Srbija, Slovenija, Hrvatska

POPIS PREDSTAVA

1. Anno Domini 2006., Hrvatsko – Nizozemska koprodukcija: “Hotel”
2. Kate Pendry , Norveška: “Peepshow Merilyn”
3. Sonja Savić, Srbija: projekcija filma “Čekajući God-a”
4. Matice, Slovenija: performans – koncert
5. University of Garyounis, Libija: “Smrt nebitnog čovjeka”
6. Vili Matula, Hrvatska: “Točka”
7. Branko Potočan, Slovenija: “Zahrđale trube”
8. Boban Mijin i Sonja vukičević, Srbija: “Pukotine”
9. Silo theatre, Nizozemska: “Kros I Cris”
10. D.B.Indoš, Hrvatska: “Vilovanje”
11. The Arson Art Association, Njemačka – Španjolska: “Fire Shower” and ” 23rd Inferno”
12. Slaven Tolj, Hrvatska: performance
13. Teatr Cinema, Poljska : “I had this dream”
14. Teatr Novogo Fronta , Češka: “Phantomysteria”

RADIONICE

Arma Theatre, Izrael: physical Theatre, Buffon


2007.

Puf_13small

INDEKS FESTIVALA

Sveukupni broj predstava: 11
Domaće predstave: 4
Strane predstave: 7
Koprodukcije: 1
Koncerti: 5
Lokacije: Rojc, INK, Kaštel, Forum, Park grada Graza, Portarata
Zemlje sudionice: Hrvatska, Slovenija, Danska, Izrael, Velika Britanija, Njemačka, Češka, Srbija

POPIS PREDSTAVA

1. Anno Domini 2007., Hrvatsko – Slovenska koprodukcija
2. Lero , Dubrovnik: “Divan dan”
3. Studio za suvremeni ples, Zagreb: “Maraton”
4. Sven Stilinović, Rijeka: “Geometrija krvožednosti”
5. Baba Yaga Theatre, Danska: “Very short stories…”
6. Arma Theater, Izrael: “Honcivalldina”
7. Silent Tide, Velika Britanija
8. Grotest Maru, Njemačka: “Phalanx Bamboo”
9. Continuo Theatar, Češka: “Too much to the touch”
10. Jugoslavensko dramsko pozorište, Srbija: “Cirkus istorija”
11. Pino Ivančić i Vili Matula, Hrvatska: “Malj-ević”




2008.

14puf

INDEKS FESTIVALA

Sveukupni broj predstava: 13
Domaće predstave: 2
Strane predstave: 11
Koprodukcije: 1
Koncerti: 5
Lokacije: Portarata, Forum, Kaštel, INK, Rojc, tvrđava Casoni Vecchi
Zemlje sudionice: Njemačka, Hrvatska, Island, Poljska, Italija, Češka, Australija, Izrael

POPIS PREDSTAVA

1. Anno Domini 2008., Hrvatsko – Njemačka koprodukcija
2. Lichtpiraten.net, Njemačka: “Shadow Power Light”
3. David Belas, Hrvatska: “Žrtvovanje 44”
4. Shalala Ehf, Island: “A User’s Manual IBM 1401”
5. Teatr Akt, Poljska: “Chick Stick”
6. Grotest Maru, Njemačka: “Koppelort N”
7. Lenz Rifrazioni, Italija: “Radical Change- Daphne- You must be my tree”
8. Pyromantiker, Njemačka: “Our cow burns crazy”
9. David Belas, Hrvatska: “U međuvremenu”
10. Decalages, francusko- češki ansambl: “Obsession”
11. Divadlo Continuo, Češka: “Vakokodeska”
12. Adam Read, Australija: “Eclipse”
13. Orto- Da Theatre, Izrael: “Stones”




2009.

15puf

INDEKS FESTIVALA

Sveukupni broj predstava: 15
Domaće predstave: 4
Strane predstave: 11
Koprodukcije: 1
Koncerti: 3
Lokacije: Forum, Kazalište dr.Inat, Danteov trg, INK, tvrđava Casoni Vecchi, parkiralište
Karlo Rojc, Strukovna škola
Zemlje sudionice: Slovenija, Hrvatska, Poljska, SAD,, Izrael, Španjolska

POPIS PREDSTAVA

1. Anno Domini 2009., Hrvatsko – Slovenska koprodukcija
2. Dubravko Lapaine, Hrvatska: “Didgeridoo performance”
3. Anat Grigorio and Adam Read, Izrael/Australija: “Katuk”
4. Teatr KTO, Poljska: ” Quixotage”
5. Marija Šćekić, Hrvatska: “Ljudska pogreška”
6. The Stroj, Slovenija: glazbeni performans
7. Poor dog group, L.A
8. Studio za suvremeni ples: “Duh (sklon promjeni)”
9. Bacači sjenki, Hrvatska: “Expozicija”
10. Teatr Formy, Poljska: “Babel”
11. Sol Pico, Španjolska: ” Sirena na tanjuru”