PUF 2010.-2014.

2010.

16puf

INDEKS FESTIVALA

Sveukupni broj predstava: 12
Domaće predstave: 6
Strane predstave: 6
Koprodukcije: 1
Koncerti: 4
Lokacije: Forum, Kazalište dr.Inat, Danteov trg, INK, Karolina, Stara tiskara, tržnica, dvorište rojca
Zemlje sudionice: Slovenija, Hrvatska, Poljska, Izrael, Francuska, Češka, Italija

POPIS PREDSTAVA

1. Anno Domini 2010., Hrvatsko – Izraelska koprodukcija
2. KIK MELONE, Hrvatska: “Ovo (ni)je moja šuma”
3. Teatr KTO, Poljska : “Prodajem kuću u kojoj više ne mogu živjeti”
4. Decalages, Francuska /Češka: ” Tabalada”
5. Siniša Labrović, Hrvatska: “Gloria”
6. DUET KONIECZA KOCHANOWSKI, Poljska: „Posljednji tren- učinit ću sve za tebe“
7. David Belas and Elda Kosanović-Radovik, Hrvatska: “Imenovanje“
8. Ivana Peranić, V.B/ Hrvatska: „Zastave“
9. Kazalište dr.Inat, Hrvatska: „Ženom neka se zove“
10. Know Hope, Izrael: “Otkrivanje murala”
11. Bacači sjenki, Hrvatska: ” Odmor od povijesti”
12. Teatro Corsario, Španjolska: „Prokletstvo Poe-a“

 

2011.

17puf

INDEKS FESTIVALA

Sveukupni broj predstava: 9
Domaće predstave: 3
Strane predstave: 6
Koprodukcije: 1
Koncerti: 6
Lokacije: Forum, INK, Arena trikotaža, jazz bar „Fiorin“, MMC Luka, parking Karla Rojca,
Portarata, park grada Graza
Zemlje sudionice: Slovenija, Hrvatska, Srbija, Poljska, Francuska, Češka, Nizozemska,
Australija, Grčka

POPIS PREDSTAVA

1. Anno Domini 2011., Hrvatsko – Češka koprodukcija
2. Studentski teatar „Lero“, Hrvatska: “Psyche Pelingrada”
3. Ister teatar, Srbija: “Pustinja”
4. Theater Tol, Belgija: ” Srca anđela”
5. Ivana Nataša Turković, Hrvatska: “Buto-neto”
6. DB Indoš, Hrvatska: „Cefas“
7. Branko Potočan and Fourklor, Slovenija: “Kroz oči dodira“
8. Adam Read, Spyridon Paterakis, Barbara Pradzynska, Australija/ Grčka, Poljska: „The garden“
9. Ulik and Le S.N.O.B, Francuska: „GLISSSSSSSSENDO“
10. Teatr Formy, Poljska: “Glad”

 

2012.

18puf

INDEKS FESTIVALA

Sveukupni broj predstava: 14
Domaće predstave: 4
Strane predstave: 10
Koprodukcije: 1
Koncerti: 2
Lokacije: kod Arene, Forum, Zerostrasse, tržnica, INK, kazalište dr. Inat, kino Valli
Zemlje sudionice: Češka, Poljska, Hrvatska, Izrael, Srbija, Italija, Španjolska, Danska, Rusija

POPIS PREDSTAVA

1. Anno Domini 2012., Hrvatsko – Poljska koprodukcija
2. Milan Kohout, Češka: ” Guerilla performance”
3. Teatr KTO, Poljska: “Slijepci”
4. Ido Tadmor, izrael: ” Povratak zvijeri”
5. Teatar 2000, Hrvatska: ” Tko si ti i otkud ti pravo”
6. BITEF Teatar, Srbija: „Božanstvena komedija“
7. KIK MELONE, Hrvatska: “Slava Hamleta“
8. Mokre gljive, Hrvatska: „Balade Petrice Kerempuha“
9. Allessandro Sciarroni, Italija: „Joseph“
10. Migui Mandalasol, Španjolska: “Mikado”
11. T.I.G, Danska: „Grad pjevajućeg plamena“
12. Braća Sinkauz i A. Stojković (Goribor), Hrvatska: „Malo je dovoljno“
13. Teatr Novogo Fronta, Češka/Rusija: „Kobni uzrok“

 

2013.

19puf

INDEKS FESTIVALA

Sveukupni broj predstava: 11
Domaće predstave: 1
Strane predstave: 10
Koprodukcije: 2
Koncerti: 2
Lokacije: INK, Forum, Zerostrasse, park Monte Zaro, parking Karolina, dvorište Rojca, Portarata, Muzej suvremene umjetnosti Istre, Monte Paradiso
Zemlje sudionice: Švedska, Italija, Njemačka, Ukrajina, Hrvatska, Češka, Poljska, Francuska, Srbija, Slovenija

POPIS PREDSTAVA

1. Anno Domini 2013., hrvatsko – švedska koprodukcija: „Water War“; „The Secret Project“
2. TEATRO STABILE delle MARCHE, Italija: ” Folk’s, will you still love me tomorrow”
3. Booroloola project, Njemačka
4. LVIV ACADEMIC THEATRE VOSKRESINNIA, Ukrajina: ” The cherry orchard”
5. Kazalište dr. INAT, Hrvatska: ” Proba orkestra”
6. NANOHACH comp., Češka: „Sand-woman“
7. SU EN Butoh Company, Švedska: “Soot“
8. ORIANTHEATRE, Francuska: „ etc. etc“
9. MUSIC BEND TRIPCYCLE with GOLDEN BRANCH THEATER, Srbija: „ Human mechanism“
10. Teatr Osmego Dnia, Poljska: „The Ark“

 

2014.

20puf

INDEKS FESTIVALA

Sveukupni broj predstava: 11
Domaće predstave: 1
Strane predstave: 10
Koprodukcije: 1
Koncerti: 5
Izložbe: 2
Lokacije: Forum, Portarata, INK, Sv Polikarpa 2, Dnevni Boravak DC-a Rojc, Monteparadiso klub, MSUI, Kazalište Dr. INAT
Zemlje sudionice: Španjolska, Izrael, Francuska, Hrvatska, Slovačka, Slovenija, Poljska, Njemačka, Češka, Srbija

POPIS PREDSTAVA:

1. ANNO DOMINI 2014, francusko-hrvatska koprodukcija: „Zaboravljena tijela“
2. LA BANDA DEL SURDO, Španjolska: „Percussionante“
3. NIV SHEINFELD&OREN LAOR, Izrael: „Dvosobni stan“
4. DIVADLO ŠTÚDIO TANCA, Slovačka: „Od strane muškarca, Od strane žene“
5. NEVEN KORDA ANDRIČ & IGOR SVIDERSKI, Slovenija: „Gospodin Nahtingal“
6. NAVA FRENKEL & NEVO ROMANO, Izrael: „Odlaziti“
7. TEATR „A“, Poljska: „Genesis“
8. AMCB COPAGNIE-ADREIN M/CLAIRE B, Francuska: „Prolazan“
9. DAVID BELAS & NATAŠA KOPEČ, autorski projekt, Hrvatska: „Ne, Ništa, Dobro“
10. BRANKO POTOČAN & FOURKLOR, Slovenija: „Sjaj“
11. AMANITAS FIRE THEATRE SHOW, Češka: „Alisa“